Odešla jsem. Kdyby mě náhodou vážně někdo hledal....

tevuori.blogspot.cz

Srpen 2012

Jeremy Joe - Předmluva

16. srpna 2012 v 19:10 | [Te:] Vuori
Moje literární dílko, o kterém netuším, jakým směrem se bude ubírat. Velké plány většinou nedokončím, rozhodla jsem se tedy, ponechat tomu volný průběh. Jeremy Joe je mladý, relativně úspěšný muž, jeho domovem jsou Helsinky a jeho minulost nejasná. Pusťme se do díla.

Hei!

15. srpna 2012 v 21:19 | [Te:] Vuori
Ahoj

Zatímco tohle čteš, kdesi za kilometry drátů sedí za počítačem ta, která si rozhodla říkát [Te:] Vuori. Te jako Tereza, Vuori, protože to slovo symbolizuje její příjmení. Doufá v úplně novou blogovou kariéru a ví, že jediní, na kom záleží, jsou čtenáři. Ti mají schopnost vynášet do nebes, ale i zadupávat hluboko do toho nejodpudivějšího bahna. Nevidí vám do hlavy a neumí číst myšlenky, věří však, že se zavděčí alespoň jednomu z vás. A pokud se tak stane, bude mít veškerá snaha smysl. Pokusí se zaujmout vás vlastní prozaickou a možná i poetickou tvorbou. Zárověň by vás chtěla tak trochu využít. Jako ventil na myšlenky. Někdy nejsou, ale povětšinou je jich přespříliš. Různé více či méně závažná témata. Ráda by se s vámi podělila o své názory a slyšela ty vaše. Touží po diskuzích vyvracející její názory a způsoby.
Není příliš graficky zdatná. Neodsuzujte blog prosím kvůli tomu. Bude zřejmě trvat pár neděl, než dá stránce podobu se kterou bude spokojená.

Buďte k ní schovívaví. Nikdo není dokonalý. I když ona často v legraci říká: "Nikdo, kromě mě."