Odešla jsem. Kdyby mě náhodou vážně někdo hledal....

tevuori.blogspot.cz

Březen 2013

Být knihomol

23. března 2013 v 18:09 | Tevuori
Vztah ke knihám odráží naši osobnost a charakter. Proto si myslím, že jsou knihy velmi důležité. A až se mě vnoučata jednou zeptají, jak to mám s knihami já, budu jim vyprávět příběh o dívce a knize.

Akrostich

16. března 2013 v 22:23 | Tevuori
Tak jsme asi před týdnem dostali z češtiny "ddú" - věc tolik milovanou profesory a tolik ignorovanou studenty. Já ale ráda přijímám výzvy, tak si od té doby lámu hlavu s básničkou na svoje jméno. Nic jsem nevymyslela - má to vypovídat o mě a já o sobě povídám nerada. Ale za to mě napadlo něco jiného. Předem varuji, že je to neskutečná hovadina, ale vzhledem k tomu, že jediné co mi jde opravdu dobře je vymýšlet hovadiny, tak už nic lepšího pravděpodobně nevymyslím. (:D)

Drabble n° 2

11. března 2013 v 19:39 | Tevuori
Nevím co napsat do úvodu, možná to, že je pondělí a já pondělí nenávidím... Takže ani nemám chuť žádný úvod vymýšlet. ( :P )

Drabble n° 1

10. března 2013 v 22:52 | Tevuori
Když to tu teda takhle rozjíždím (žeby? ), tak jsem myslela, že bych mohla být aktivní. Ale já nejsem ten typ co má každý den náladu... Ale tak mě napadlo - co napsat každý den jeden drabble? (krátký útvar libovolného žánru, nejčastěji příběh, o sto slovech - tak ho chápu já.) No zkusíme a uvidíme.

Dneska teda první na téma týdne (deprese).


Nadpis? Co třeba výlevy puberťáka, co už neví co si vymyslet?

10. března 2013 v 9:00 | Tevuori
Dvě hodiny v noci. Fakt nejsem normální, že pořád ještě nespím. Už to vidím, jak budu vychrápávat do oběda, večer nebudu moct usnout, nevyspím se a ta ospalost se se mnou potáhne celý týden. Ve středu budu padat na hubu, ve čtvrtek nebudu mít daleko ke kolapsu a v pátek budu celé odpoledne ležet na gauči, čumět do stropu a nic nedělat, protože ten pocit, že to ze mě všechno spadlo bude osvobozující asi jako dvojitá dávka nějakého halucinogeního svinstva.