Odešla jsem. Kdyby mě náhodou vážně někdo hledal....

tevuori.blogspot.cz

Srpen 2013

Potřebuju chlapa...

31. srpna 2013 v 8:00 | Tevuori
... a jako že fakt

Báseň: Vysavač

28. srpna 2013 v 8:00 | Tevuori
Tedy, jsem v rozpacích, protože nevím, jestli to co bude následovat můžu s čistým svědomím nazývat básní. Ale uklidním se tím, že "rádoby vtipná nerytmická rýmovačka s předvídatelnou pointou" se do názvu článku pro svou délku příliš nehodí. A budu pokračovat ve psaní.

I can speak English, guys!

23. srpna 2013 v 8:30 | Tevuori
V životě každého studenta nadejde den, kdy buď ocení to co ho učili, nebo to hodí za hlavu. Já svoji angličtinu ocenila už dávno, ještě v dobách kdy jsem na tom byla o hodně hůř než teď. Ale přátelé, řeknu vám, že za posledních 14 dní jsem si své "íngliš" sebevědomí zvedla o sto procent.

Nebuďte upjatí!

18. srpna 2013 v 21:14 | Tevuori
Poučte se. Nebuťe svoje děti s kyselým xichtem!

Cestou necestou s vořechem

16. srpna 2013 v 20:29 | Tevuori
Drazí pozemšťané. Přeji vám krásný večer a doporučuji: Podívejte se z okna na ten krásný západ slunce. Zdraví vás vlak č. 515, SC Pendolino - trasa z Prahy do Ostravy. Aloha.

Zrelaxovaná

12. srpna 2013 v 9:00 | Tevuori
Návraty z dovolených bývají hektické, to zná každý - že ano? A kdo ne, ten by při pohledu do zrcadla z Erisedu viděl jen sám sebe a mohlo by mu sloužit jako obyčejné zrcadlo. A jaký je to potom zázrak, když člověka to balení a přesuny nevyčerpají natolik, že by si potřeboval dovolenou hned zopakovat! Ale přece se může zadařit vrátit se odpočatá a usměvavá. A víte co? Nemusíte jezdit na Havaj, soukromé karibské ostrovy (i když to by též mohlo být fajn) ani do Antarktidy. Nejlepší dovolená je tam u nás na Pískovně!